اخبار

ارائه مشاوره رایگان روانشناسی ویژه بازنشستگان و خانواده در پرتال پایش

ارائه مشاوره رایگان روانشناسی ویژه بازنشستگان و خانواده در پرتال پایش
پرتال پایش در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و با هدف ارائه خدمات مشاوره آنلاین و رایگان روانشناسی در زمینه های مختلف از جمله مشکلات رفتاری، خانوادگی، اعصاب روان و... به بازنشستگان عزیز و خانواده آن ها اقدام به راه اندازی «کلینیک مجازی روانشناسی» کرده است.به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، پرتال پایش در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و با هدف ارائه خدمات مشاوره آنلاین و رایگان روانشناسی در زمینه های مختلف از جمله مشکلات رفتاری، خانوادگی، اعصاب روان و... به بازنشستگان عزیز و خانواده آن ها اقدام به راه اندازی «کلینیک مجازی روانشناسی» کرده است.

بازنشستگان ارجمند صندوق بازنشستگی کشوری در هر زمان می توانند با مراجعه به پرتال پایش و تکمیل فرم مربوطه به نشانی www.payesh8523.ir/fa/psychology با مشاور متخصص به صورت رایگان ارتباط برقرار کرده و از خدمات مشاوره و راهنمایی های لازم استفاده کنند.

پس از ثبت و ارسال اطلاعات موردنظر از سوی بازنشستگان، سیستم به طور خودکار شماره پیگیری اعلام خواهد کرد. ظرف ۴۸ ساعت پاسخ روانشناس مجرب پایش به صورت سیستمی مشخص و با استفاده از شماره پیگیری اعلام شده قابل مشاهده خواهد بود. 

لازم به ذکر است که تمامی مطالب و اطلاعاتی که از سوی بازنشستگان با مشاور و روانشناس پرتال پایش مطرح می شود، محرمانه و غیرقابل انتشار تلقی شده و نزد متخصص فوق، محفوظ خواهد ماند.
همچنین باید تاکید کرد که مطالب اعلامی از سوی مشاور، صرفا جنبه مشاوره و راهنمایی دارد و بازنشستگان عزیز در صورت نیاز به فرآیندهای درمانی باید به صورت حضوری به مراکز مشاوره مجرب و مورد نظر خود مراجعه کنند.

۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۲,۱۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید