اخبار

بازنشستگان فرهنگی استان همانند شاغلین از خدمات فرهنگی رفاهی و ورزشی بهره مند می شوند.

بازنشستگان فرهنگی استان بوشهر
مدیر صندوق بازنشستگی استان بوشهر در دیداربا مدیرکل آموزش استان بوشهر با اشاره به اینکه حدود 65 درصد از بازنشستگان استان فرهنگی هستند خواهان همکاری و تعامل بیشتر دو دستگاه در ارائه خدمات شایسته به این فرهیختگان گردید.

مدیر صندوق بازنشستگی استان بوشهر در دیداربا مدیرکل آموزش استان بوشهر  با اشاره به اینکه حدود 65 درصد از بازنشستگان استان فرهنگی هستند خواهان همکاری و تعامل بیشتر دو دستگاه در ارائه خدمات شایسته به این فرهیختگان گردید. کشتکار اضافه کرد کانونهای بازنشستگان آموزش و پرورش  به عنوان سازمان های مردم نهاد می توانند حلقه ارتباطی بسیار ارزنده ای درشناسایی افراد توانمند پیشکسوت و بهره مندی از تجارب آنان باشند لذا باید از ظرفیت آنان به خوبی استفاده گردد. وی  خدمت به معلمین پیشکسوت را بالاترین افتخاردانست واز مدیر کل آموزش پرورش استان درخواست نمود بازنشستگان نیز از خدمات و اماکن فرهنگی و تفریحی و ورزشی بهرمند گردند.

در ادامه علیمراد کرمی اظهارداشت بازنشستگان را جز لاینفک آموزش و پرورش می داند و قطعا از تجربه آنان استفاده خواهد شد و این اداره کل  خدماتی را که به نیروهای شاغل ارائه می دهد به بازنشستگان نیز ارائه خواهد شد. وی ارائه آموزش  لازم را به کارکنان را جهت تسریع در انجام خدمات از اهداف خود دانست و از همکاری صندوق بازنشستگی استان تقدیرو تشکر نمود.

در پایان ریشهری رئیس امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان آمار و اطلاعاتی را در خصوص بازنشستگان سال 1398 ارائه و عنوان نمود که 80 درصد بازنشستگان جدید در مهرماه بدون هرگونه وقفه حقوق بازنشستگی آنان برقرارگردیده و از این جهت  جزو استانهای برتر کشور بوده است وی تعداد کارکنان آموزش و پرورش را که امسال بازنشسته شده اند را 650 نفر اعلام نمود.

در حال حاضر استان بوشهر دارای 16 هزار حقوق بگیر مشترک صندوق بازنشستگی می باشد که 10500 نفر آن بازنشستگان آموزش وپرورش هستند.
۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۰:۱۹
روابط عمومی صندوق بازنشستگی استان بوشهر |
تعداد بازدید : ۲۷۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید